В ООН прирівняли вимогу Ізраїлю про евакуацію палестинців до "воєнного злочину"

Ультимативна вимога Армії оборони Ізраїлю про евакуацію палестинців із півночі на південь сектору Газа без надання їм гарантій безпеки "прирівнюється до воєнного злочину", заявили в Управлінні ООН із координації гуманітарних питань (OCHA), - пише The Moscow Time.

"Ми шоковані закликом Ізраїлю до більш ніж мільйона палестинців покинути північ Гази менш ніж за 24 години. Ми закликаємо світових лідерів вимагати від Ізраїлю негайно скасувати цей наказ і зняти блокаду Гази, щоб доставити гуманітарну допомогу палестинському народу", - підкреслили в ООН.

Там також зазначили, що цивільне населення регіону має перестати страждати від "невибіркових бомбардувань із боку ізраїльських повітряних і морських сил", які тривають уже понад тиждень.

Як повідомлялося, з Ізраїлю вилетів уже третій евакуаційний рейс до Румунії з 74 громадянами України на борту.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті