Рада повернула Е-декларування, але провалила правку про відкриття декларацій

Верховна Рада України проголосувала за законопроект про повернення декларування в цілому, але провалила голосування щодо поправки про негайне відкриття декларацій. Про це повідомляє народний депутат України Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі 5 вересня.

"#9534 головний законопроект про повернення декларування прийнято в цілому. ЗА 329. Головна правка 371 - про відкриття декларацій, не набрала голосів: 199", - написав Железняк.

За його словами, депутати підтримали три інші поправки:

Правка 1 - уточнює перелік посадових осіб юридичної особи публічного права, які підпадають під антикорупційне законодавство.

Правка 246 - про те, що якщо вказали майно в одному розділі, а не вказали в іншому, то це не вважається злочином.

Правка 277. Якщо майно декларується декілька років, і його вже раз перевірили, то не можна повторно перевіряти.

Нагадаємо, що Зеленський закликає нардепів проголосувати за закони задля початку переговорів про членство України в ЄС.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті