ПВК "Вагнер" продовжує вербувати найманців у свої ряди - BBC

ПВК "Вагнер" продовжує вербувати найманців у свої ряди, незважаючи на невдалу спробу заколоту в РФ. Про це повідомляє BBC.

У всіх центрах вербування, з якими  зв'язались журналісти, повідомили, що вони працюють у звичному режимі. Також наголосили, що новобранці укладають контракти безпосередньо з компанією Євгена Пригожина.

У Мурманську жінка в спортивному клубі "Вікінг" підтвердила, що все ще записує бійців в Україну.

"Так, ми набираємо туди. Якщо хтось хоче поїхати, потрібно просто подзвонити мені, і ми призначимо день", - розказала вона.

Кілька людей, які взяли трубку, наголосили, що нові учасники підписують контракти з самим угрупуванням найманців, а не з Міноборони РФ.

"Ми працюємо. Якби щось змінилося, вони б нам сказали. Але нічого", — була чітка жінка-вербувальник із Краснодара на півдні Росії.

Журналісти зазначають, що зарплата бійця "Вагнера" залишається щедрою — 240 000 рублів (2175 фунтів стерлінгів) на місяць, контракти укладаються на півроку.

Як повідомлялося раніше, навіть після заколоту ПВК "Вагнер" майже третина росіян схвалюють діяльність власника даного НЗФ Євгена Пригожина.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті