ПВК "Вагнер" отримала від Медведєва замовлення ліквідувати міністра оборони Італії - ЗМІ

ПВК "Вагнер" отримала замовлення ліквідувати італійського міністра оборони Гвідо Крозетто. Про це пише низка ЗМІ країни, такі як Tasr, Il Foglio, Repubblica, - повідомляє Lb.ua.

Розмір винагороди за вбивство Крозетто становить 15 мільйонів євро. За погрозами міністру, як зазначають італійські видання, стоїть колишній президент росії Дмитро Медведєв.

На інформацію про цю винагороду звернули увагу італійські спецслужби. Вони передали погрози "вагнерівців" міністрові близько десяти днів тому. Наразі про посилення безпеки Крозетто не йдеться. Видання Repubblica зазначає, що є сумніви у правдивості такої погрози. Слова найманців насправді можна було б вважати однією з багатьох погроз, які циркулюють різними телеграм-каналами у межах пропагандистської кампанії, пов'язаної з російським вторгненням в Україну.

Як відомо, цього тижня міністр оборони Італії звинуватив групу "Вагнер" у сприянні нелегальній міграції з Африки до Італії. За словами Крозетто, це помста Італії за підтримку України у війні з РФ.

Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин у відповідь заявив, що він не займається мігрантами, бо "має багато своїх проблем", і назвав Крозетто дурнем.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті