Путін заявив, що треба було раніше напасти на Україну

Російський диктатор путін заявив, що РФ мала розпочати війну проти України раніше. Про це він сказав 9 грудня, передають російські ЗМІ.

"Росія мала раніше розпочинати "операцію" в Україні, але розраховувала домовитися в рамках "Мінських угод", - заявив путін.

При цьому російський диктатор ще раз заявив, що "СВО йде своєю чергою, там все стабільно". У зв'язку з цим у РФ немає причин для чергової мобілізації.

"Процес врегулювання з Україною, напевно, буде непростим і вимагатиме певного часу, але так чи інакше всім учасникам цього процесу доведеться погодитись з реаліями, що складаються на землі", - додав путін.

Нагадаємо, раніше путін підтвердив російські удари по інфраструктурі України, але спробував виправдатися, що наша країна "перша розпочала".

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті