Путін втрачає підтримку прихильників війни через нездатність "захистити Донбас" – ISW

Російський диктатор путін втрачає підтримку провоєнної спільноти через те, що війська РФ не можуть відтіснити ЗСУ з окупованого Донбасу. Про це 11 грудня повідомляє Інститут вивчення війни.

Як докази в ISW наводять заяви військових злочинців Ігоря Гіркіна та Олександра Ходаковського. Особливо в цьому сенсі варто виділити заяви Гіркіна-Стрєлкова, який розкритикував путіна за те, що той "не зміг захистити Донбас".

"Критика Гіркіна і Ходаковського безпрецедентно пряма в порівнянні з їхніми попередніми нападками на кремль. Ці відверті наступи на путіна можуть відображати розбіжності між провоєнною спільнотою і президентом росії. Вони давно попереджали Кремль про недоліки його військової кампанії, але згуртувалися навколо путіна раніше, повіривши, що його війна – як мінімум – призведе до російської окупації Донбасу”, – пояснили аналітики Інституту.

Ходаковський при цьому також дозволив собі заявити, що тривале правління путіна "не було цілком успішним". Гіркін же був радикальнішим, заявивши, що тільки путін і Міноборони РФ вважають війну успішною.

"Умови, які Путін висуває для тривалої війни, можуть ще більше поставити під сумнів його зусилля заспокоїти співтовариство мілблогерів, що постійно зростає, які представляють важливі націоналістичні фракції та інтереси", - підсумували в ISW.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Гіркін обурився, що путін не коментує війну.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті