Путін вирішив закликати до армії РФ жителів "ДНР" з 2023 року, якщо залишаться живими у 2022-му

Мешканців так званої "ДНР", яких у РФ мають намір автоматично визнати громадянами росії з моменту анексії, призватимуть на військову службу в Російській Федерації з 2023 року. Про це йдеться у проекті закону про "прийняття республіки до складу Російської Федерації", повідомляють російські та сепаратистські ЗМІ.

Як повідомляється, у неділю, 2 жовтня, цей законопроект подав до Держдуми президент росії путін.

Нагадаємо, депутат Держдуми РФ Віталій Мілонов заявив раніше, що в росії потрібно мобілізувати насамперед чоловіків, які приїхали на територію країни з 2014 року з так званої ДНР.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті