Путін вирішив закликати до армії РФ жителів "ДНР" з 2023 року, якщо залишаться живими у 2022-му

Мешканців так званої "ДНР", яких у РФ мають намір автоматично визнати громадянами росії з моменту анексії, призватимуть на військову службу в Російській Федерації з 2023 року. Про це йдеться у проекті закону про "прийняття республіки до складу Російської Федерації", повідомляють російські та сепаратистські ЗМІ.

Як повідомляється, у неділю, 2 жовтня, цей законопроект подав до Держдуми президент росії путін.

Нагадаємо, депутат Держдуми РФ Віталій Мілонов заявив раніше, що в росії потрібно мобілізувати насамперед чоловіків, які приїхали на територію країни з 2014 року з так званої ДНР.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті