Путін вирішив постачати газ "партнерам" через Туреччину, Ердоган поки не в курсі

Президент росії путін в рамках "Російського енергетичного тижня - 2022" заявив, що транзит газу з "Північних потоків" можна перемістити, створивши найбільший хаб у Туреччині. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Путін зазначив, що у цьому мають бути зацікавлені "партнери росії". РФ, за його словами, може зробити постачання газу через Чорне море основним маршрутом постачання палива.

"Втрачений обсяг транзиту "Північними потоками" ми могли б перемістити і в регіон Чорного моря, і зробити таким чином основними маршрутами постачання нашого природного газу до Європи через Туреччину, створивши в Туреччині найбільший газовий хаб для Європи, якщо, звичайно, в цьому зацікавлені наші партнери", – заявив путін.

Міненерго Туреччини заявило, що пропозиція російського президента нова і потребує обговорення.

Як раніше повідомлялося, Європа готова до повного припинення постачання газу з росії.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті