Путін оголосив про "приєднання" окупованих територій Украиїни до росії. Заговорив про переговори

Російський диктатор путін оголосив про анексію окупованих територій України. Про це 30 вересня він заявив під час відкритого засідання у кремлі.

"Відбулися "референдуми", їх підсумки підбито, результати відомі, люди свій вибір зробили. Сьогодні ми підписуємо договори про прийняття до складу росії "Донецької народної республіки", "Луганської народної республіки", Запорізької області та Херсонської області", - заявив російський диктатор.

Про захоплення території України путін заявив у вступному слові. Також він підписав відповідну угоду.

Крім цього, у своєму виступі диктатор цинічно закликав Україну "припинити вогонь та сісти за стіл переговорів".

Нагадаємо, що раніше путін визнав окуповані території Запорізької та Херсонської областей "незалежними територіями".

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті