путін звинуватив ЄС у крадіжці зерна та вимагає перегляду зернової угоди

Президент РФ путін звинуватив європейські країни у привласненні зерна, яке вивозиться з України зерновим коридором. Відповідну заяву він зробив під час Східного економічного форуму.

На думку путіна, країни ЄС забрали майже усе зерно собі, а не передали країнам, які знаходяться у гострій продовольчій кризі.

"За програмою продовольства ООН, яка має на меті допомогу країнам, які того потребують, було завантажемо лише 2 кораблі з 87. На них було вивезено 60 тисяч тон продовольства з 2 млн тнн. Ну це лише 3%, які були спрямовані у країни, що розвиваються. Як більшість європейських країн діяли, як колонізатори, так і продовжують діяти. В черговий раз просто збрехали країнам, що розвиваються та продовжують брехати", - заявив путін.

Він також зазначив, що проведе додаткові перемовини із президентом Туреччини Реджепом Ердоганом щодо цієї ситуації. 

Як повідомлялося раніше, Україна надасть 30 тисяч тон зерна Сомалі

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті