Путін готовий до переговорів "щодо зниження напруженості", але є умова - Лавров

Президент РФ Володимир Путін готовий до переговорів щодо України. Про це голова МЗС Росії Сергій Лавров заявив в ефірі документального фільму "Світ на межі. Уроки Карибської кризи", - повідомляють російські ЗМІ.

"Готовність Росії, включаючи її президента, до переговорів щодо України залишається незмінною. Ми завжди готові вислухати, які пропозиції щодо зниження напруженості мають наші західні партнери", - сказав він.

За його словами, РФ готова говорити із Заходом, якщо він звертатиметься до РФ "з реалістичними пропозиціями, що спираються на принципи рівноправності та взаємної поваги інтересів, спрямованими на пошук компромісів та балансу інтересів усіх країн у цьому регіоні".

"Тому якщо до нас звертатимуться з реалістичними пропозиціями, за нами справа не стане, як це було завжди в минулому", - зазначив Лавров.

Як повідомлялося раніше, у Китаї заявили, що росія готова до переговорів з Україною та США.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті