Путін буде вести війну проти України на виснаження та може піти на ескалацію - ЗМІ

Кремлівський диктатор Путін не полишає надій підкорити Україну. Він  робить ставку на те, що зможе пережити західних союзників Києва та здобути перемогу на полі бою. Про це пише Bloomberg, - повідомляє 24tv.ua.

Офіційні особи в США заявили, що не бачать ознак того, що Путін серйозно ставився би до пошуку способу припинення бойових дій. Вони також відкинули ідею переговорів про припинення вогню без участі України. Про це повідомляють журналісти з посиланням на чотири джерела, знайомі з військовою стратегією Кремля.

"Путін зараз, швидше за все, піде на ескалацію. Його мета – перемога", – сказав керівник московського Центру політичної інформації Олексій Мухін.

Росії не вистачає живої сили, необхідної для масштабного прориву, а Україні важко власними силами забезпечувати армію боєприпасами. З цього видання робить висновок, що наразі немає жодних ознак того, що якась зі сторін зможе найближчим часом припинити бойові дії.

"З моменту перемоги на виборах минулого місяця Путін посилив ракетні обстріли українських міст. Він заявив, що не зацікавлений у тому, щоб дати Україні та її союзникам час на переозброєння, якщо він погодиться на паузу в боях", – йдеться у матеріалі.

У виданні припускають, що Кремль, ймовірно, готує ґрунт для ескалації війни. Такий крок може включати ще одну мобілізацію резервістів попри те, що "економіка Росії під час війни вже бореться з нестачею робочої сили".

Як повідомлялося, міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню провів телефонну розмову з главою Міноборони Росії Сергеєм Шойгу, що є першою такою взаємодією з жовтня 2022 року.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті