Путіну показали карту 17 століття, на якій нібито "немає України". Виявилося, що все не так

На зустрічі з російським диктатором путіним голова Конституційного суду РФ Валерій Зорькін показав копію карти середини 17-го століття, складеної за часів Людовика XIV. Глава КС доповів путіну, що "там немає України", - повідомляє російське опозиційне видання "Вёрстка".

"Чому я приніс її? Володимире Володимировичу, там немає України. Є в двох місцях край - край Річ Посполитої і край Козакії. І велике царство Російське", - сказав догідливо путіну Зорькін.

При цьому глава КС не став звертати увагу Путіна на той факт, що Крим на карті не входить до складу росії, півострів обведений як окрема держава: у 17-му столітті там перебувало Кримське ханство, яке в союзі з Османською імперією воювало з росією.

Крім цього, територія, де згодом буде розташований рідний для Путіна Петербург, позначена на карті як Інгрія і належить Швеції.

Телеграм-канал YIGAL LEVIN звертає увагу, що на карті є напис "Vkraine ou Pays des Cosaques" (Україна, земля козаків) прямо по центру більшої частини історичних українських земель.

Інші Телеграм-канали, зокрема російські, іронізують, що в 17 столітті не було багатьох країн Європи в нинішніх кордонах, і самих путіна і Зорькіна - "теж не було".

Статті

Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Країна
24.05.2023
12:51

Роман Світан: На Слов'янськ та Краматорськ росіяни точно не підуть, це виключено

Ми маємо залишити у себе в тилу (у Криму) чисту територію, де не буде росіян зі зброєю. Це може статися до кінця літа – початку осені. А ось з осені може розпочатися операція зі звільнення Донбасу. Тоді вже Україна може отримати сучасні винищувачі F...
Всі статті