Путіну доповіли про 12 тисяч "шахтарів і трактористів", які воювали проти України з 2014 року 

Дванадцять тисяч осіб, які брали участь у боях проти України на окупованому Донбасі з 2014 року, отримали в Росії статус ветерана бойових дій. Про це на зустрічі з Путіним заявила голова фонду "Захисники Вітчизни" Анна Цівільова, - пишуть російські ЗМІ.

Вона не уточнила, чи йдеться виключно про жителів Донецької та Луганської областей, які підтримали гібридну агресію Росії, чи до числа "ветеранів" увійшли "добровольці" з російських регіонів, які нелегально воювали на Донбасі. 

Крім того, незрозуміло, про який період ідеться для визначення статусу "ветерана" - згідно з ухваленим у РФ законом, учасниками бойових дій визнають осіб, які брали участь у боях проти України не тільки з 2014 до 2022 року, а й окупантів "СВО".

Як повідомлялося раніше, Путін заперечував участь російських військ у гібридній війні проти України. Він цинічно заявляв, що законній українській владі протистоять "шахтарі і трактористи" Донбасу. Водночас російські політики рангом поменше не приховували, що військові успіхи "ополченців" - це заслуга регулярних частин ЗС РФ, бійців яких прозвали "іхтамнетами".

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті