Путін звільнив Герасимова з посади командувача російськими військами в Україні - ЗМІ

Російський диктатор путін ніби-то звільнив Герасимова з посади командувача російськими військами в Україні, – пише з посиланням на роЗМІ  Daily Mail

Видання стверджує, що Герасимов залишиться керувати армією як начальник Генштабу.  Загальна відповідальність за війну тепер лягає на командувача повітряно-десантних військ генерал-полковника Міхаїла Теплинського, якого у ЗМІ повʼязують із "Вагнером".

Зазначається, що офіційно в росЗМІ нічого не йшлося про звільнення Герасимова, але з часу заколоту Пригожина він не з'являється на публіці.

Як повідомлялося, командири і рядові найманці "Вагнера", а також сам Євген Пригожин вільно почуваються в росії навіть після проваленого заколоту.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті