Путін збирається довірити Росію "ветеранам і учасникам СВО". Але не зараз, а в майбутньому 

З 1 березня російські окупанти можуть взяти участь в анонсованій Володимиром Путіним кадровій програмі. Про це президент країни-агресора заявив під час свого звернення до Федеральних Зборів РФ.

"Уже відзавтра, з 1 березня 2024 року, ветерани спеціальної військової операції, а також солдати й офіцери, які зараз б'ються в діючих частинах, зможуть подати заяви для участі в першому навчальному потоці спеціальної кадрової програми. Назвемо її "Час героїв", - сказав Путін.

Він уточнив, що взяти участь у програмі підготовки управлінських кадрів зможуть не всі учасники "СВО", а тільки "військовослужбовці та ветерани з вищою освітою та управлінським досвідом". За словами Путіна, "таким людям... можна передати в майбутньому і довірити Росію".

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті