Путін збирається довірити Росію "ветеранам і учасникам СВО". Але не зараз, а в майбутньому 

З 1 березня російські окупанти можуть взяти участь в анонсованій Володимиром Путіним кадровій програмі. Про це президент країни-агресора заявив під час свого звернення до Федеральних Зборів РФ.

"Уже відзавтра, з 1 березня 2024 року, ветерани спеціальної військової операції, а також солдати й офіцери, які зараз б'ються в діючих частинах, зможуть подати заяви для участі в першому навчальному потоці спеціальної кадрової програми. Назвемо її "Час героїв", - сказав Путін.

Він уточнив, що взяти участь у програмі підготовки управлінських кадрів зможуть не всі учасники "СВО", а тільки "військовослужбовці та ветерани з вищою освітою та управлінським досвідом". За словами Путіна, "таким людям... можна передати в майбутньому і довірити Росію".

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті