Путін заявив, що росія - "унікальна цивілізація" і це "доказано наукою"

Російський диктатор путін заявив, що "статус росії як унікальної цивілізації науково обґрунтовано". Про це він сказав в ході зустрічі з молодими вченим, - повідомили росЗМІ.

Він додав, що ця теза підтверджена геномними дослідженнями.

"Ми справді можемо говорити про те, що Росія – це унікальна цивілізація. Це має під собою наукові основи, що підтверджуються результатами вашої роботи. Це дуже важливо!" – сказав путін.

Як повідомлялося, російський військкор Максим Фадєєв, який знімає документальні фільми для путінської пропаганди, визнав, що на контрольованих Україною територіях більше не залишилося проросійського населення.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті