Путін заявив, що понад 3 млн жителів окупованих регіонів України отримали "російське громадянство" і попросив не давати паспортів терористам і "неонацистам" 

Понад три мільйони двісті тисяч жителів окупованих регіонів України отримали паспорти громадян РФ. Такі цифри озвучив Путін, виступаючи на колегії МВС РФ.

Російський диктатор попросив співробітників органів внутрішніх справ "з душею підходити... до всіх, хто звертається за російським паспортом". Водночас він заявив, що органи МВС під час видачі паспортів у Донбасі "повинні не допустити легалізації диверсантів і пособників неонацистів". 

Як повідомлялося раніше, Кремль змоделював ситуацію, за якої відмова від отримання російського паспорта унеможливлювала проживання на окупованих територіях. Складнощі можуть виникнути в отриманні соціальних виплат, у можливості працевлаштування тощо.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті