Путін заявив, що понад 3 млн жителів окупованих регіонів України отримали "російське громадянство" і попросив не давати паспортів терористам і "неонацистам" 

Понад три мільйони двісті тисяч жителів окупованих регіонів України отримали паспорти громадян РФ. Такі цифри озвучив Путін, виступаючи на колегії МВС РФ.

Російський диктатор попросив співробітників органів внутрішніх справ "з душею підходити... до всіх, хто звертається за російським паспортом". Водночас він заявив, що органи МВС під час видачі паспортів у Донбасі "повинні не допустити легалізації диверсантів і пособників неонацистів". 

Як повідомлялося раніше, Кремль змоделював ситуацію, за якої відмова від отримання російського паспорта унеможливлювала проживання на окупованих територіях. Складнощі можуть виникнути в отриманні соціальних виплат, у можливості працевлаштування тощо.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті