Путін заявив про готовність до переговорів на основі Стамбульських домовленостей і з "легітимною" владою України

Російський диктатор Путін, перебуваючи в Мінську, заявив, що, якщо влада в Києві хоче повернутися до переговорів, то «нехай повертається». Москва нібито «за» переговори, - пишуть офіційні росЗМІ 24 травня.

До переговорів можна повернутися «виходячи з тих домовленостей принципового характеру, яких було досягнуто під час непростих переговорів у Білорусі та в Туреччині і виходячи з сьогоднішніх реалій, що склалися на землі», - сказав Путін під час прес-конференції після переговорів із президентом Білорусії Олександром Лукашенком.

«Ми до цього готові», - додав Путін.

За його версією, навесні 2022-го сторони досягли домовленостей, які влаштовували Київ, умови були парафовані, але потім Україна вийшла з них і заборонила їх проведення.

Диктатор також відповів на запитання, з ким з українського боку вести діалог. Він сказав, що «легітимність президента Володимира Зеленського закінчилася», однак, на його думку, Захід має намір на мирній конференції у Швейцарії в червні «підтвердити» її.

Це не має значення «для юридичних документів», - зазначив Путін.

Росія, за його словами, під час підписання актів, що стосуються розв'язання конфлікту, має розуміти, що має справу «з легітимною владою». «На це питання мають відповісти в самій Україні», - сказав він.

Як повідомлялося, прес-секретар російського диктатора Путіна Дмитро Пєсков відповів на дані джерел Reuters,  які повідомили, що Росія готова до переговорів з Україною, під час яких буде зафіксовано «нинішні лінії фронту»,

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті