Путін забрав "прем'єр-міністра ДНР" назад до росії

Так званий "прем'єр-міністр ДНР" Віталій Хоценко призначений на посаду тимчасово виконуючого обов'язки губернатора Омської області. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ з посиланням на указ російського диктатора путіна 29 березня.

"Постановляю: прийняти відставку губернатора Омської області Буркова Олександра Леонідовича за власним бажанням. Призначити Хоценка Віталія Павловича тимчасово виконуючим обов'язки губернатора Омської області до вступу на посаду особи, обраної губернатором Омської області", - цитується документ, який підписаний путіним і набирає чинності з дня підписання.

Так званий "вріо глави ДНР" Денис Пушилін вже поспішив похвалити  Хоценко, назвавши його "командною людиною, професіоналом, яка не шкодує себе". "Переїзд до нас у такий небезпечний час ще раз це підтверджує" - додав Пушилін слідом за Хоценком, який покидає окуповану частину Донеччини.

Нагадаємо, що Хоценка було призначено головою "уряду ДНР" влітку 2022 року.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті