Путін забрав "прем'єр-міністра ДНР" назад до росії

Так званий "прем'єр-міністр ДНР" Віталій Хоценко призначений на посаду тимчасово виконуючого обов'язки губернатора Омської області. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ з посиланням на указ російського диктатора путіна 29 березня.

"Постановляю: прийняти відставку губернатора Омської області Буркова Олександра Леонідовича за власним бажанням. Призначити Хоценка Віталія Павловича тимчасово виконуючим обов'язки губернатора Омської області до вступу на посаду особи, обраної губернатором Омської області", - цитується документ, який підписаний путіним і набирає чинності з дня підписання.

Так званий "вріо глави ДНР" Денис Пушилін вже поспішив похвалити  Хоценко, назвавши його "командною людиною, професіоналом, яка не шкодує себе". "Переїзд до нас у такий небезпечний час ще раз це підтверджує" - додав Пушилін слідом за Хоценком, який покидає окуповану частину Донеччини.

Нагадаємо, що Хоценка було призначено головою "уряду ДНР" влітку 2022 року.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті