Путін "з панського плеча" дозволив зрадникам Батьківщини оминати закон і легко відмовлятися від громадянства України

Путін підписав закон, згідно з яким громадяни України, які отримали на тимчасово окупованих територіях російські паспорти, можуть "вийти з українського громадянства" після подання відповідної заяви до МВС РФ.

На сьогодні кілька сотень тисяч "нових росіян" не можуть легально відмовитися від громадянства України. За законодавством РФ для таких "громадян" є низка обмежень: вони не можуть влаштуватися на роботу в державні та муніципальні органи, обіймати державні та муніципальні посади, не можуть працювати в деяких сферах економіки тощо.

У свою чергу, МЗС України пояснило, що цей закон грубо порушує законодавство України та норми міжнародного права, він нікчемний і не несе правових наслідків.

Наголошується, що процедуру виходу з громадянства чітко окреслено чинним законодавством України. Усі власники українських паспортів, які не пройшли передбачену українським законодавством процедуру виходу з громадянства, залишаються громадянами України та можуть розраховувати на захист Української держави в рамках Конституції та законів України.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті