Путін "з панського плеча" дозволив зрадникам Батьківщини оминати закон і легко відмовлятися від громадянства України

Путін підписав закон, згідно з яким громадяни України, які отримали на тимчасово окупованих територіях російські паспорти, можуть "вийти з українського громадянства" після подання відповідної заяви до МВС РФ.

На сьогодні кілька сотень тисяч "нових росіян" не можуть легально відмовитися від громадянства України. За законодавством РФ для таких "громадян" є низка обмежень: вони не можуть влаштуватися на роботу в державні та муніципальні органи, обіймати державні та муніципальні посади, не можуть працювати в деяких сферах економіки тощо.

У свою чергу, МЗС України пояснило, що цей закон грубо порушує законодавство України та норми міжнародного права, він нікчемний і не несе правових наслідків.

Наголошується, що процедуру виходу з громадянства чітко окреслено чинним законодавством України. Усі власники українських паспортів, які не пройшли передбачену українським законодавством процедуру виходу з громадянства, залишаються громадянами України та можуть розраховувати на захист Української держави в рамках Конституції та законів України.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті