Путін, який клявся, що не нападе на Україну, назвав нісенітницею побоювання Заходу, що Росія нападе на країни ЄС

Те, що Росія може напасти на Захід - нісенітниця, яку роздмухують правлячі кола. Так Путін у бесіді з Лукашенком прокоментував численні заяви західних офіційних осіб про те, що допомагати Україні потрібно ще й тому, що, якщо йому вдасться розправитися з нею, він візьметься за її союзників на Заході.

"Заяви, що Росія може напасти на Захід - нісенітниця, яку роздмухують правлячі кола там, щоб виправдати витрати на Україну", - сказав він. 

Як повідомлялося раніше, Путін до і навіть після анексії Криму неодноразово заявляв, що РФ не нападатиме на Україну і не окуповуватиме нові території. 

18 лютого 2022 року, тобто за 4 дні до вторгнення в Україну, Путін на пресконференції все з тим же Лукашенком брехав, що військові навчання Росії та Білорусії мають оборонний характер і "нікому не загрожують". За його словами, на "вкидання" про можливий напад Росії на Україну він просто не звертає уваги.

Статті

Донбас
28.12.2025
18:08

Сам себе не похвалиш… ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу перебували в передсвятковій ліні. Більшість публікацій розповідали про те, як російські чиновники та їхні поплічники в «республіках» зривають з «ялинки бажань» кульки з побажаннями, звичайно, ретельно...
Світ
26.12.2025
14:15

Вибори, які вплинули на Україну у 2025...

У 2025 році відбулось чимало важливих виборів. У Європі найбільше – 14. Майже половина з них фіксувала тенденції, що підривають лінію європейської єдності щодо України.
Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Всі статті