Путін відкинув можливість завершення агресії проти України через посередників 

Путін відкинув можливість завершення агресії проти України через посередників. Свою позицію він виклав на прес-конференції за підсумками засідання Ради глав держав-учасниць ШОС в Астані.

"Навряд чи посередник буде наділений повноваженнями підписувати остаточні документи. Ба більше, не те, щоб підписувати остаточні документи, а привести до підписання остаточні документи. Тут принциповим є питання не тільки компетентності цих посередників, а й їхні повноваження. Хто може дати повноваження посереднику такі, які могли б поставити остаточну крапку і покласти край цьому протистоянню", - заявив російський диктатор.

Як повідомлялося раніше, під "остаточною крапкою" Путін розуміє повну капітуляцію України, включно з "добровільною" відмовою від чотирьох українських областей. 

 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті