Путін уперше прокоментував катастрофу Іл-76, запевняючи, що російська ППО не може збити свій літак

Російський диктатор путін заявив, що літак Іл-76, на борту якого нібито перебували українські військовополонені, був вражений з території України. Про це він повідомив під час зустрічі зі студентами-учасниками "СВО" в Петербурзі 26 січня, - пишуть росЗМІ.

За його словами, ГУР МО нібито знало про 65 українських військових, які перебувають на борту. Загалом нібито планувався обмін 190 осіб.

"Я не знаю, спеціально вони це зробили чи помилково, через недомислення, але очевидно, що це вони зробили. Це не могло бути за жодних обставин дружнім вогнем. Наші системи ППО по своєму літаку за визначенням завдавати удару не можуть", - сказав путін, за версією якого було зафіксовано пуски двох ракет з української території об 11:10.

Нагадаємо, що насправді удари по своїх літаках у РФ були вже неодноразово, про що повідомляли самі "воєнкори".

Як повідомлялося, Росія не дає згоду на проведення міжнародного розслідування авіакатастрофи військового літака Іл-76, яка сталася 24 січня.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті