Путін розбудив НАТО найсильнішим електрошоком, але географія не зміниться – росія залишиться росією з тими самими кордонами – Макрон

Путін, вторгнувшись в Україну, "розбудив НАТО найсильнішим електрошоком". Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон на форумі Globsec у Братиславі 31 травня, пише французьке видання "Le monde".

"Сьогодні нам потрібно всіма силами допомогти Україні вести ефективний контрнаступ", – сказав Макрон.

Він додав, що це важливо, оскільки "на карту в найближчі місяці поставлено саму можливість обраного і, отже, міцного миру".

Макрон наголосив, що "…географія не зміниться, Росія залишиться Росією з тими самими кордонами, …і ми маємо побудувати простір, який дасть нам змогу наймирнішим чином, без жодної наївності, співіснувати з Росією завтрашнього дня".

Раніше Макрон заявив, що присутність президента України Володимира Зеленського на саміті G7 "може змінити правила гри".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті