Путін провів симуляцію ядерного удару по Україні та вирішив, що навіть обмежений ядерний удар не принесе йому жодних вигід – FT

Путін провів симуляцію ядерного удару по Україні та дійшов висновку, що навіть обмежений ядерний удар не принесе йому жодних військових вигод. Про це з посиланням на два джерела, наближені до керівництва РФ, повідомляє Financial Times 23 лютого.

"Російські військові за дорученням президента путіна прорахували сценарій використання ядерної зброї в Україні, – сказано у повідомленні. – Йдеться про командно-штабні навчання – де-факто симуляцію ядерного удару, яка дозволяє оцінити наслідки та ефект такого кроку".

Джерела FT стверджують, що після симуляції путін дійшов висновку, що навіть обмежений ядерний удар не принесе йому жодних військових вигод.

"Навіщо бомбити Україну? Ви підриваєте тактичний боєзаряд у Запоріжжі (наприклад - "ОстроВ"). Все повністю заражене радіацією, ви не можете туди зайти. А це, як вважається (путіним – "ОстроВ"), і так російська територія. В чому сенс?", – так пояснює логіку путіна одне з джерел FT.

"У нього немає причин натискати на кнопку", – каже інше джерело, колишній російський урядовець.

Раніше повідомлялося, що глава МАГАТЕ під час візиту до Києва заявив: ядерний інцидент може статися будь-якої миті.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті