Путін поставив завдання захопити Мар'їнку. Докласти "всіх зусиль" доручено "Ахмату", який поки в атаках помічений не був 

Президент Росії Путін поставив завдання захопити Мар'їнку. Про це в коментарі телеканалу МО РФ розповів командир танкового полку з позивним "Казак".

"Верховний головнокомандувач сказав докласти для цього всіх зусиль", - сказав він.

Командир танкового полку повідомив, що його підрозділ надає всіляку підтримку головній наступальній силі - чеченському спецназу "Ахмат".

Тим часом польові командири НЗФ "Вагнер" заявляють, що не бачили бійців "Ахмата" на небезпечних ділянках фронту. "Підрозділу "Ахмата" я поруч в атаках ніколи не бачив. Щоб вони ходили в атаки - я цього не бачив. Функція "Ахмата", як я розумію, це взагалі відноситься до функцій внутрішніх військ", - розповів вони з них.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті