Путін підписав закон, що піднімає призовний вік росіян і забороняє виїзд за кордон після отримання повістки

Російський диктатор путін підписав закон, який із 1 січня 2024 року встановлює в РФ вік призову громадян на військову службу з 18 до 30 років. Раніше призову підлягали громадяни з 18 до 27 років, - пише 4 серпня "Медуза" .

Крім того, путін підписав закон про заборону мобілізованим і призовникам на виїзд за кордон від дня направлення їм повістки, зокрема за місцем роботи або навчання.

Заборона діятиме до явки у військкомат.

Зазначається, що коли запрацює спеціальний реєстр повісток, виїзд закриватимуть із моменту публікації інформації про повістку в цьому реєстрі.

Як повідомлялося, у росії голова комітету з оборони держдуми Андрій Картаполов прокоментував резонансне рішення суду в Ханти-Мансійському автономному окрузі, який ухвалив, що отримана від підприємства бронь не є підставою для надання відстрочки від мобілізації і дозволив військкоматам призивати "заброньованих" громадян.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті