Путін підписав закон, що піднімає призовний вік росіян і забороняє виїзд за кордон після отримання повістки

Російський диктатор путін підписав закон, який із 1 січня 2024 року встановлює в РФ вік призову громадян на військову службу з 18 до 30 років. Раніше призову підлягали громадяни з 18 до 27 років, - пише 4 серпня "Медуза" .

Крім того, путін підписав закон про заборону мобілізованим і призовникам на виїзд за кордон від дня направлення їм повістки, зокрема за місцем роботи або навчання.

Заборона діятиме до явки у військкомат.

Зазначається, що коли запрацює спеціальний реєстр повісток, виїзд закриватимуть із моменту публікації інформації про повістку в цьому реєстрі.

Як повідомлялося, у росії голова комітету з оборони держдуми Андрій Картаполов прокоментував резонансне рішення суду в Ханти-Мансійському автономному окрузі, який ухвалив, що отримана від підприємства бронь не є підставою для надання відстрочки від мобілізації і дозволив військкоматам призивати "заброньованих" громадян.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті