Путін не зацікавлений у добросовісних переговорах і намагається маніпулювати Заходом – ISW

Кремль не зацікавлений у добросовісних переговорах з Україною і лише вдає свою зацікавленість у переговорах, щоб переконати Захід завчасно піти на поступки, які порушують суверенітет України. Про це аявив у своєму звіті американський Інститут вивчення війни (ISW). 

«Вимоги Путіна продовжують відображати його давно висунуті ультиматуми, які базуються на припущеннях, що заперечують існування незалежної й суверенної України і мають на меті спокусити Захід завчасно піти на компроміс щодо суверенітету і територіальної цілісності України», – йдеться у звіті.

Аналітики зауважили, що Кремль часто активізує свої інформаційні операції, зокрема заяви про переговори, перед значними політичними дебатами на Заході, щоб вплинути на ухвалення відповідних рішень.

«Промова Путіна від 14 червня спрямована на те, щоб ввести в оману міжнародне співтовариство і підірвати іноземну участь у майбутньому мирному саміті… Цілеспрямоване посилення кремлівської риторики є частиною кампанії Росії, яка має на меті підштовхнути Захід до самостримування і прийняття політики, яка відповідає інтересам Росії», – заявили в ISW.

«Заяви Путіна від 14 червня є останніми спробами Кремля маніпулювати Заходом, і Путін, ймовірно, підлаштував свою промову до кількох ключових подій і дискусій на Заході. Путін, ймовірно, прагне послабити єдність Заходу з підтримки України напередодні саміту миру 15-16 червня і після зустрічей «Групи семи» (G7) і Контактної групи з оборони України 13 червня», – додали аналітики.

Крім того, за їхніми словами, путін своїми заявами також може намагатися вплинути на політичні дискусії Заходу щодо конфіскації російських активів, розміщення західних інструкторів в Україні чи дозволу Україні використовувати надану Заходом зброю для ударів по російських військових об’єктах або намагатися запобігти подальшим західним санкціям проти росії.

Нагадаємо, напередодні путін розповів, за яких умов з його боку "негайно, тієї самої хвилини надійде наказ припинити вогонь і почати переговори" з Україною

Як повідомлялося, Шольц назвав "мирний план" путіна несерйозним

Статті

Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Всі статті