Путін назвав "офіційну" причину катастрофи літака Пригожина: VIP-вагнерівці самі підірвали себе ручними гранатами 

Російський диктатор Володимир Путін назвав "офіційну" причину катастрофи літака власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Версію Слідчого комітету РФ він озвучив на засіданні так званого міжнародного дискусійного клубу "Валдай".

"Глава СК РФ Олександр Бастрикін доповідав мені днями, що в тілах загиблих в авіакатастрофі виявлено фрагменти ручних гранат. Зовнішнього впливу на літак не було. Це вже встановлений факт, результат експертизи, проведеної СК", - заявив Путін.

Він повідомив, що експертиза тіл загиблих на наявність алкоголю і наркотиків не проводилася, але в офісі Пригожина раніше знаходили великі запаси кокаїну.

Приватний літак Євгена Пригожина Embraer Legacy 600 23 серпня виконував рейс за маршрутом Москва (Шереметьєво) - Санкт-Петербург, але незабаром після вильоту раптово почав втрачати висоту і розбився поруч із селом Куженкіно у Тверській області Росії. Одна з найпопулярніших версій - борт опального власника ПВК "Вагнер" був спитий ракетою російської ППО.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті