Путін дозволив російській компанії "Лучшее решение" купити віджаті ростовські вугільні активи Ріната Ахметова

Президент РФ Володимир Путін дозволив російській компанії "Лучшее решение" придбати 100% акцій підприємств "Донской антрацит" і "Шахтоуправление "Обуховская", що раніше належали українському бізнесменові Рінату Ахметову. Про це повідомляє "Коммерсантъ".

У 2012 році "Донський антрацит" і "Шахтоуправління "Обухівська", розташовані в Ростовській області РФ, придбала українська ДТЕК Ріната Ахметова. Після початку російської агресії ці компанії перейшли до "Сбербанку", який продав їх Valleyton Investments.

АТ "Лучшее решение" зареєстровано в Москві 1 листопада 2022 року. Статутний капітал 4 млн руб. Гендиректор - Максим Алімов. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті