Путін доручив патрулювати небо над Чорним морем літаками з "Кинжалами"

Російські окупанти почнуть патрулювати повітряний простір над Чорним морем літаками із ракетами "Кинжал". Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на заяву російського диктатора путіна 18 жовтня.

"На моє доручення Повітряно-космічні сили Росії починають на постійній основі патрулювання в нейтральній зоні повітряного простору над Чорним морем", - сказав путін.

За словами диктатора, ворожі літаки Міг-31 мають бути озброєні комплексами "Кинжал", які мають дальність понад 1000 км.

Нагадаємо, спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зазначив, що російські військові не зможуть ефективно протидіяти балістичним ракетам ATACMS, які здатні вражати цілі на відстані 300 км.

Як повідомлялося, путін заявив, що російські війська знаходяться в "активній обороні" та готуються до нових атак ЗСУ. 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті