Пушилін звільнив "міністра ДНР" Костурбицького

У квазіутворенні "ДНР" звільнили так званого "в.о. міністра МНС" колаборанта Олексія Костурбицького. Відповідний "указ" "голови ДНР" Дениса Пушиліна опублікований сьогодні, 19 лютого.

"Звільнити Кострубицького Олексія Олександровича від виконання обовʼязків в.о. міністра у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих ДНР", - йдеться у "документі".

Зазначимо, що Костурбицький став зрадником ще у 2014 році, коли перейшов на сторону російських окупантів. Відомий скандалом, коли намагався у алкогольному угарі відібрати катер у російського бізнесмена, який приїхав у Донецьк до рідних і розважав їх катанням по Кальміусу.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті