Пушилін до річниці анексії Росією Донецької області наказав виготовити власну "ювілейну медаль" 

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін до річниці анексії Росією Донецької області наказав виготовити таку собі "ювілейну медаль". Про це йдеться в його "указі".

"Ювілейна медаль, присвячена річниці прийняття регіону в РФ, вручатиметься особам, чиї значні заслуги сприяли прийняттю ДНР до складу Російської Федерації", - написав Пушилін у себе в Телеграм. 

Ватажок "ДНР" опосередковано визнав сувенірний характер цієї "нагороди", зазначивши, що ця медаль суто регіональна. 

Як повідомлялося раніше, незаконне "прийняття" Донецької області до складу Росії насправді є класичним варіантом анексії чужої території: окупація і фейковий "референдум" із заздалегідь підготовленим результатом. Світова спільнота не визнає такого роду "возз'єднання".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті