Психіатр, психолог і сімейний лікар регулярно приймають переселенців з Луганщини в хабі в Одесі

Спеціаліст ПФУ, адміністратор ЦНАПу Лисичанської громади, а також психіатр, психолог і сімейний лікар регулярно приймають переселенців з Луганщини в хабі в Одесі. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 13 вересня.

"До хабу в Одесі звернулися по допомогу ще 520 луганчан. За минулий тиждень їм надано 520 та сформовано для подальшої видачі 500 продуктових наборів", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що в хабі приймають спеціаліст ПФУ та  адміністратор ЦНАПу Лисичанської громади.

Із понеділка по середу з 10:00 до 14:00 тут можна звернутися до юриста. З вівторка по п’ятницю – до спеціалістів з питань зайнятості.

По середах працює психіатр, по четвергах – психолог, по п’ятницях – сімейний лікар. У цей же день надає послуги перукар.

Зазначається, що представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні допомагає з безкоштовним поселенням ВПО у готелі на п’ять діб з харчуванням. Одеський національний економічний університет – з наданням ліжка-місця у гуртожитку за 1200 гривень на місяць.

Раніше повідомлялось, що жителів Луганської області незалежно від місцезнаходження дистанційно консультує юристка з 15-річним стажем.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті