Психіатр, психолог і сімейний лікар регулярно приймають переселенців з Луганщини в хабі в Одесі

Спеціаліст ПФУ, адміністратор ЦНАПу Лисичанської громади, а також психіатр, психолог і сімейний лікар регулярно приймають переселенців з Луганщини в хабі в Одесі. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 13 вересня.

"До хабу в Одесі звернулися по допомогу ще 520 луганчан. За минулий тиждень їм надано 520 та сформовано для подальшої видачі 500 продуктових наборів", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що в хабі приймають спеціаліст ПФУ та  адміністратор ЦНАПу Лисичанської громади.

Із понеділка по середу з 10:00 до 14:00 тут можна звернутися до юриста. З вівторка по п’ятницю – до спеціалістів з питань зайнятості.

По середах працює психіатр, по четвергах – психолог, по п’ятницях – сімейний лікар. У цей же день надає послуги перукар.

Зазначається, що представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні допомагає з безкоштовним поселенням ВПО у готелі на п’ять діб з харчуванням. Одеський національний економічний університет – з наданням ліжка-місця у гуртожитку за 1200 гривень на місяць.

Раніше повідомлялось, що жителів Луганської області незалежно від місцезнаходження дистанційно консультує юристка з 15-річним стажем.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті