Ознак підготовки РФ до можливого застосування ядерної зброї немає, але НАТО насторожі - генсек

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг у вівторок, 11 жовтня, заявив, що НАТО поки не спостерігає ознак підготовки росії до можливого застосування ядерної зброї, - повідомляє "ЄП".

"Росія знає, що ядерну війну не можна вести і неможливо виграти. Ми уважно стежимо за російськими ядерними силами. Ми не помітили змін у розгортанні ядерних сил росії, але залишаємось насторожі", - сказав Столтенберг на прес-конференції перед зустріччю міністрів оборони НАТО.

Він наголосив, що Альянс посилює захист власної критичної інфраструктури, а також розвідувальну діяльність та обмін розвідданими.

"Ми вживемо подальших заходів для посилення нашої стійкості та захисту нашої критичної інфраструктури, і навмисна атака на критичну інфраструктуру союзників отримає спільну та рішучу відповідь", - зазначив генсек Альянсу.

Раніше в міністерстві оборони США також підтверджували, що поки що не бачать доказів того, що президент Росії путін готується до застосування ядерної зброї.

Як відомо, президент РФ путін 30 вересня під час виступу в Кремлі заявив, що США створили прецедент застосуванням ядерної зброї у 1945 році.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті