Ознак підготовки РФ до можливого застосування ядерної зброї немає, але НАТО насторожі - генсек

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг у вівторок, 11 жовтня, заявив, що НАТО поки не спостерігає ознак підготовки росії до можливого застосування ядерної зброї, - повідомляє "ЄП".

"Росія знає, що ядерну війну не можна вести і неможливо виграти. Ми уважно стежимо за російськими ядерними силами. Ми не помітили змін у розгортанні ядерних сил росії, але залишаємось насторожі", - сказав Столтенберг на прес-конференції перед зустріччю міністрів оборони НАТО.

Він наголосив, що Альянс посилює захист власної критичної інфраструктури, а також розвідувальну діяльність та обмін розвідданими.

"Ми вживемо подальших заходів для посилення нашої стійкості та захисту нашої критичної інфраструктури, і навмисна атака на критичну інфраструктуру союзників отримає спільну та рішучу відповідь", - зазначив генсек Альянсу.

Раніше в міністерстві оборони США також підтверджували, що поки що не бачать доказів того, що президент Росії путін готується до застосування ядерної зброї.

Як відомо, президент РФ путін 30 вересня під час виступу в Кремлі заявив, що США створили прецедент застосуванням ядерної зброї у 1945 році.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті