Призначено начальника Регіонального управління Сил ТрО "Схід"

Генерал-майора Василя Осипчука призначено начальником Регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід". Про це повідомило Регіональне управління "Схід" на своїй сторінці у Facebook 6 грудня.

"Генерал-майор Василь Осипчук очолив Регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід" командування Сил територіальної оборони ЗСУ", - сказано в повідомленні.

Голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі уточнив, що сформована на Луганщині 111 окрема бригада територіальної оборони входить до складу цього управління.

Зазначається, що протягом травня - червня 2014 року генерал-майор Осипчук сформував 10-й батальйон територіальної оборони, на чолі якого вже у середині липня вирушив захищати лінію розмежування з Автономною Республікою Крим у Херсонській області. На початку січня 2015 з батальйону вибув в зону проведення АТО.Цього ж року генерал-майором Осипчуком була сформована  59-та окрема мотопіхотна бригаду, яку він і очолив. 

У травні 2018 року генерал-майора Осипчука було призначено заступником командувача ОК "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України. 

У травні 2019 року указом президента було присвоєне звання генерал-майора Збройних Сил України. 

У березні - червні 2022 року він очолював штаб оперативного угруповання військ "Дніпро". Липень - грудень 2022 року - очолював штаб оперативного угруповання військ "Волинь". У лютому - листопаді 2023 року командував оперативно-тактичним угрупованням військ "Суми".

Нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ - ступеню та орденом Данила Галицького.

Раніше повідомлялось, що Кабмін призначив нового заступника Міністра оборони з питань тилового забезпечення.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті