Кабмін призначив нового заступника Міністра оборони з питань тилового забезпечення

Кабінет Міністрів України призначив Віталія Половенка заступником Міністра оборони України з питань тилового забезпечення. Про це повідомляє Міноборони у своєму телеграм-каналі 1 грудня.

"В команді Міноборони полковник Половенко буде сфокусований на питаннях тилового забезпечення", - зазначається у повідомленні.

У Міноборони додали, що пріоритетними напрямками роботи нового заступника буде розробка та запровадження нових стандартів у системі продовольчого забезпечення,  удосконалення системи речового забезпечення, вчасне та повне тилове забезпечення воїна на фронті. 

Також у Міністерстві оборони зазначили, що Віталій Половенко з 2019 року займає посаду начальника відділу тилового забезпечення логістики Національного університету оборони України.

Також новий заступник є учасником бойових дій. Кандидат військових наук.

У Міноборони наголосили, що досвід Половенка допоможе привести систему тилового забезпечення у відповідність до реальних вимог сучасної війни.

Як повідомлялось раніше, Зеленський звільнив чотирьох заступників командувача Нацгвардії й призначив трьох нових.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті