Присутність військ Заходу в Україні необов'язково означає їхню участь у війні - глава МЗС Франції

Присутність західних військ в Україні не переступить "порогу войовничості", заявив у вівторок глава Міністерства закордонних справ Франції Стефан Сежурне, коментуючи заяви президента Еммануеля Макрона про можливість відправлення військ в Україну. Про це повідомляє газета "Фігаро", - пише "Інтерфакс.Україна".

Зіткнувшись із російською агресією, західним країнам довелося "розглянути нові дії з підтримки України", сказав Сежурне.

Він пояснив, що має на увазі такі операції, як розмінування, кібербезпека або виробництво зброї на території України.

"Деякі з цих дій можуть потребувати присутності на території України, не переходячи "порогу войовничості", - сказав він.

Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон оголосив за підсумками зустрічі європейських лідерів у Парижі 26 лютого про створення нової коаліції, яка постачатиме Україні ракети і боєприпаси більшої дальності. Він також сказав, що в майбутньому не слід виключати відправки західних сухопутних військ для боротьби з російською агресією.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті