Присутність військ Заходу в Україні необов'язково означає їхню участь у війні - глава МЗС Франції

Присутність західних військ в Україні не переступить "порогу войовничості", заявив у вівторок глава Міністерства закордонних справ Франції Стефан Сежурне, коментуючи заяви президента Еммануеля Макрона про можливість відправлення військ в Україну. Про це повідомляє газета "Фігаро", - пише "Інтерфакс.Україна".

Зіткнувшись із російською агресією, західним країнам довелося "розглянути нові дії з підтримки України", сказав Сежурне.

Він пояснив, що має на увазі такі операції, як розмінування, кібербезпека або виробництво зброї на території України.

"Деякі з цих дій можуть потребувати присутності на території України, не переходячи "порогу войовничості", - сказав він.

Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон оголосив за підсумками зустрічі європейських лідерів у Парижі 26 лютого про створення нової коаліції, яка постачатиме Україні ракети і боєприпаси більшої дальності. Він також сказав, що в майбутньому не слід виключати відправки західних сухопутних військ для боротьби з російською агресією.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті