Принц Уельський відвідав українських біженців у центрі допомоги у Варшаві

Принц Уельський Вільям відвідав 300 українських біженців, серед яких жінки та діти, у центрі допомоги у Варшаві. Про це повідомляє РБК-Україна.

Зазначається, що візит монарха не був анонсованим, тому вийшов справжній сюрприз. Принц розповів, що українці вразили його своїм позитивним настроєм попри всі труднощі, які пережили.

Світлинами зустрічі поділилися на офіційній сторінці монарха в Instagram.

Монарх був вражений стійкістю та позитивом, які випромінювали українці попри всі труднощі на шляху.

Він також зазначив, що в багатьох шелтерах спостерігається гуманітарна криза, адже біженців не стає менше.

"У цьому центрі є безкоштовне дворазове харчування, уроки польської мови, психологічна підтримка та підтримка у працевлаштуванні та навіть безкоштовний магазин, де мешканці можуть придбати одяг, а також засоби санітарії та гігієни. Це дійсно святилище на передовій гуманітарної кризи", - написав принц.

У відео, знятому в притулку, українці розповідають, чому їм довелося виїхати та як їм допомагали волонтери. Вони кажуть, що найбільша мрія - це мир в Україні та повернення до своїх сімей.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті