Принц Уельський відвідав українських біженців у центрі допомоги у Варшаві

Принц Уельський Вільям відвідав 300 українських біженців, серед яких жінки та діти, у центрі допомоги у Варшаві. Про це повідомляє РБК-Україна.

Зазначається, що візит монарха не був анонсованим, тому вийшов справжній сюрприз. Принц розповів, що українці вразили його своїм позитивним настроєм попри всі труднощі, які пережили.

Світлинами зустрічі поділилися на офіційній сторінці монарха в Instagram.

Монарх був вражений стійкістю та позитивом, які випромінювали українці попри всі труднощі на шляху.

Він також зазначив, що в багатьох шелтерах спостерігається гуманітарна криза, адже біженців не стає менше.

"У цьому центрі є безкоштовне дворазове харчування, уроки польської мови, психологічна підтримка та підтримка у працевлаштуванні та навіть безкоштовний магазин, де мешканці можуть придбати одяг, а також засоби санітарії та гігієни. Це дійсно святилище на передовій гуманітарної кризи", - написав принц.

У відео, знятому в притулку, українці розповідають, чому їм довелося виїхати та як їм допомагали волонтери. Вони кажуть, що найбільша мрія - це мир в Україні та повернення до своїх сімей.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті