Прикордонники знайшли у вантажівці 6 нелегальних "мандрівників"

Під час огляду транспортного засобу на транзитній ділянці дороги "Маяки – Удобне" прикордонники виявили шість чоловіків, які планували незаконно потрапити до Молдови. Про це повідомляє ДПСУ у своєму телеграм-каналі 21 вересня.

"Знайшовши "перевізників" через закритий телеграм-канал, вони прибули до Одеси, де їх зустріли та сховали в причепі вантажівки", - зазначається у повідомленні.

За інформацією прикордонників, така поїздка, попри "незручності", коштувала 4-5 тис. доларів, а "організатор" супроводжував "вантаж" на легковому автомобілі.

Як повідомлялось раніше, СБУ заблокувала ще 5 каналів виїзду ухилянтів за кордон.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті