Прикордонники знайшли у вантажівці 6 нелегальних "мандрівників"

Під час огляду транспортного засобу на транзитній ділянці дороги "Маяки – Удобне" прикордонники виявили шість чоловіків, які планували незаконно потрапити до Молдови. Про це повідомляє ДПСУ у своєму телеграм-каналі 21 вересня.

"Знайшовши "перевізників" через закритий телеграм-канал, вони прибули до Одеси, де їх зустріли та сховали в причепі вантажівки", - зазначається у повідомленні.

За інформацією прикордонників, така поїздка, попри "незручності", коштувала 4-5 тис. доларів, а "організатор" супроводжував "вантаж" на легковому автомобілі.

Як повідомлялось раніше, СБУ заблокувала ще 5 каналів виїзду ухилянтів за кордон.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті